Hakkımızda

MERTAÇ OTOMOTİV 1966 yılından bu yana MERCEDES oto yedek parça alanında, kaliteli hizmet anlayışıyla ve koşulsuz müşteri tatminiyle faaliyet gösteren, konusunda uzmanlanlaşmış ve sektnründe geniş bir olan firmadır. KAliteyi ve dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine ilke edinen Mertaç Otomotiv, kurulduğu günden bu güne Mercedes-Benz binicilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, satış ve satış sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Şirketimiz, Mercedes-Benz otomobillerinin her türlü orjinal yedek parçalarını, bunun yanında yurt dışında seçkin firmaların Mercedes-Benz otomobiller için ürettiği yedek parçalarını, Temin ve Satış konusunda uzmanlaşmış köklü bir aile şirketidir.

Şirketimizin temelleri Ahmet Tabakçı ve Ortakları tarafından atılmış, 1966 yılında ise MERTAÇ OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ. olarak Ahmet Tabakçı ve Oğulları Zeki ve Zafer Tabakçı ile yeniden yapılandırılarak, modern yönetim teknikleri uygulanarak, müşteri ile ilişkinerline önem veren, geniş bir coğrafya da hizmet üreten, günümüze geniş müşteri portföyü ile gelmiş bir firmadır.

Şirmetimiz, Mercedes-Benz otomobillerinin her türlü orjinal yedek parçalarını, bunun yanında yurt dışında seçkin firmaların Mercedes-Benz otomobiller için ürettiği yedek parçalarını, Temin ve Satış konusunda uzmanlaşmış köklü bir aile şirketidir.